WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Hakkımızda

Kahra Otel; Türkiye'nin batısını Amasya'ya bağlayan Suluova ilçe merkezinde Kahrayağ Et Ürünleri Ltd.Şti. sahipleri Nebioğulları Grup tarafından hizmete açılmıştır.

Türkiye'nin kültürel mirası olan Amasya şehrini gezmek ve keşfetmek için gelen ziyaretçiler için günümüz 4 yıldızlı lüks otel standartlarında dizayn edilmiş olup, yılın her mevsiminde eksiksiz hizmeti ile bölgenin Turizm'ine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

OTEL ÖZELLİKLERİ

Otelimizin tamamı misafirlerimizin rahatlığı ve konforu ön planda tutularak dekore edilmiş olup  2 süit oda, 4 aile odası, 42 standart oda, 1 Kral dairesi ile toplam 98 yatak kapasitesi bulunuyor. Bunun yanı sıra, 150 kişilik çok amaçlı salonumuz, 60 kişilik kafeteryamız, 150 kişilik alakart restoranımız, 60 kişilik açık büfe kahvaltı salonumuz  ile 20 araçlık açık-kapalı otopark ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

DÜNYA MUTFAĞINDAN EN ÖZEL YEMEKLER

Misafirlerimiz, Otel restoranımız da dünya mutfağından yemekler ve çok çeşitli menüleri ile aynı anda 150 misafirimize hizmet verebilecek durumdadır. Alkolsüz restoranımızla ailelerimize gönül rahatlığı ile hizmet verebilecek şekilde hazırlanmıştır. Restoranımızda dünya mutfağına hakim, işinde deneyimli, lezzet aşkına sahip şeflerimiz görevli. Misafirlerimize dünya mutfağından birçok yemeği en kaliteli ve lezzetli şekilde servis edeceğiz. Otelimiz diğer işlevlerinin yanı sıra, ayrıca Amasya ve bölgenin önemli bir lezzet durağı haline gelecek.

 

Hakkımızda